Naše únorové menu | SvetMotoru.cz
Svět Motorů
Vstup pro předplatitele
Zapomněli jste heslo?

Nejčtenější a nejprodávanější
motoristický časopis

Naše únorové menu

Vážení čtenáři, možná si ještě vzpomínáte, že v minulém týdnu jsem vydání Světa motorů nazval chemickým. Netušil jsem, co na sebe svolávám. Ozvalo se mi hned několik spolužáků z gymnázia, kteří si z tématu „Pechr a chemie“ dělali nechutné šoufky. Já totiž s touto vědou zápolil velmi složitě. Prolézal jsem za čtyři a mým štěstím bylo, že se z chemie nematurovalo. Ještě teď je mi mdlo při vzpomínce na to, jak mě pánská část kolektivu na gymplu dva týdny zcela ignorovala. Důvod? Dostal jsem při chemii kuli dokonce i z alkoholu. A to se za nás nepromíjelo…

No, opravdu nevím, jak obstojím tentokrát. Podle mne je totiž toto číslo Světa motorů kulinářské. Kolega Jirka Baborský dokonce v titulku hlavního tématu o hvězdách blížícího se ženevského autosalonu hovoří o hodech. Ano, pochoutek bude v Palexpu rozdáno opravdu hodně a vévodí jim koncept Škoda VisionC. Menu však pokračuje dál. Na sadu švýcarských lahůdek navazuje ostrý španělský předkrm tapas, tentokrát v podobě jízdních dojmů z nejrychlejšího sériového seatu všech dob – Leonu Cupra. Pak je tu jako hlavní pokrm automobilové knedlo-vepřo-zelo, tedy rozloučení s dlouhodobě testovanou Kiou cee´d SW, která je ideálním vozem českých rodin. Poctivé, hutné auto, bez jakýchkoli výstřelků.

Kdo nemá chuť na českou klasiku, může zvolit nepříliš vábný eintopf z kuchyně našich byrokratů. Tedy další pokračování seriálu o úředních buzeracích. A na závěr jako dezert doporučuji lahodný pohled na naše úspěšné medailistky z olympiády v Soči. U nás se dozvíte, jak jim to jde za volantem.

Dobrou chuť vám přeje

Zbyšek Pechr, šéfredaktor

Objednávka starších čísel

Archiv čísel najdete zde
 

Archiv PDF

Zaregistrujte se zdarma
Vstup do archivu používá nový, uživatelsky vylepšený systém přihlášení. Pro vstup do archivu potřebujete jednotný účet platný pro všechny weby vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s.Pokračujte zde!
 
 

Redakce

Adresa: Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
Email: svet.motoru@cncenter.cz
Telefon: 225 977 851