Hola, hola, nová fabia volá! | SvetMotoru.cz
Svět Motorů
Vstup pro předplatitele
Zapomněli jste heslo?

Nejčtenější a nejprodávanější
motoristický časopis

Hola, hola, nová fabia volá!

Vážení přátelé, hlavní domácí automobilová premiéra tohoto roku se už opravdu blíží. Na pařížském autosalonu počátkem října předvede Škoda svoji novou fabii, už třetí generaci bestselleru mezi malými auty. O tom, že se přiblížilo nejen její představení, ale i sériová výroba (ta ještě dřív, hned po skončení celozávodní dovolené), svědčí nejlépe fakt, že se naše redakční e-mailové schránky začaly plnit fotografi emi zamaskovaných nových fabií, prohánějících se hlavně po hradecké dálnici. Posíláte nám je vy, naši čtenáři. Někteří z vás si sice myslí, že je honorářem zajistíme až do důchodu, naprostá většina se však s námi jen chce podělit o svůj úlovek a pomoci nám s tvorbou svého oblíbeného časopisu. Těm druhým velmi děkujeme. Nakonec jsme si zajistili profesionální fotografi e do fólií zabalené fabie a na stranách 14 až 17 vám nabízíme plno exkluzivních informací o tom, co se skrývá pod nimi. Myslím, že se nám jich podařilo získat vskutku dost. A nádavkem k tomu přidáváme i další netrpělivě očekávané škodovácké novinky.

Jsme rádi, že i toto číslo Světa motorů má stejně jako minulé rozšířený obsah. Tentokrát vám na osmi stranách představujeme všechny novinky mezi užitkovými auty Ford včetně nesmrtelné stálice jménem Transit.

A komu by to snad ještě stále bylo málo, ten se v hlavním tématu vydání dozví, že ani mnoha moderním automobilům s prakticky nekonečnými zárukami se nevyhýbá koroze.

Příjemné čtení vám přeje

Zbyšek Pechr, šéfredaktor

Objednávka starších čísel

Archiv čísel najdete zde
 

Archiv PDF

Zaregistrujte se zdarma
Vstup do archivu používá nový, uživatelsky vylepšený systém přihlášení. Pro vstup do archivu potřebujete jednotný účet platný pro všechny weby vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s.Pokračujte zde!
 
 

Redakce

Adresa: Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
Email: svet.motoru@cncenter.cz
Telefon: 225 977 851