Řidič musí všechno, stát nic | SvetMotoru.cz
Svět Motorů
Vstup pro předplatitele
Zapomněli jste heslo?

Nejčtenější a nejprodávanější
motoristický časopis

Řidič musí všechno, stát nic

Vážení čtenáři,

je dobrým (vlastně nechutným) zvykem tohoto státu přenášet důsledky vlastní neschopnosti na bedra občanů, svých živitelů. Není berňák schopen vybírat daně? Žádný problém. Když neodvede DPH dodavatel, zaplatí ji za něj odběratel. Jak prosté, milý Watsone! Však oni se pak spolu nějak dohodnou…

Při podobném postupu nepřekvapí, že se k uzákonění blíží fantasmagorie z dílny sociálně- demokratických feministek, vedených ministryní sociálních věcí Michaelou „Engelsovou“ Tominovou. Neplatí expartner alimenty a pomalé soudy nejsou schopny zjednat nápravu? Tak samoživitelkám pomůžeme a alimenty bude platit stát. Prdlajs stát. My, daňoví poplatníci! A erár pak prý bude peníze vymáhat od dlužníků. Hahaha. Když je nevymohla opuštěná žena, tak proč by měl být stát úspěšnější. A proč já mám platit na cizí děti? Já jsem s těmi dámami nic neměl!

V oblasti automobilismu to není jiné. Řidič musí všechno, stát nic. Nejsou úředníci schopni vést kvalitně registr aut? Tak budou prodávající i kupec při prodeji aut chodit na převod společně a v místě bydliště prodávajícího. Aspoň se lépe poznají!

Po silnicích jezdí šunty. Tak uděláme dopravně- bezpečnostní akci. Policejní ředitel aspoň bude x-krát klábosit v televizi a uniformovaní kluci v ulicích si vydělají na přesčasech. Ale proč? Vždyť by stačilo zavést konečně pořádek ve stanicích technické kontroly. Ale to by asi bylo moc práce. Ostatně přečtěte si o STK naše hlavní téma.

Nerozčilující čtení přeje

Zbyšek Pechr, šéfredaktor

Objednávka starších čísel

Archiv čísel najdete zde
 

Archiv PDF

Zaregistrujte se zdarma
Vstup do archivu používá nový, uživatelsky vylepšený systém přihlášení. Pro vstup do archivu potřebujete jednotný účet platný pro všechny weby vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s.Pokračujte zde!
 
 

Redakce

Adresa: Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
Email: svet.motoru@cncenter.cz
Telefon: 225 977 851