Rekordní začátek léta | SvetMotoru.cz
Svět Motorů
Vstup pro předplatitele
Zapomněli jste heslo?

Nejčtenější a nejprodávanější
motoristický časopis

Rekordní začátek léta

Vážení čtenáři,

tma přichází až skoro v deset, děti finišují ve škole a my začínáme chystat věci na dovolenou. Typický červen. Jsme velmi rádi, že jsme vám naší přílohou Autem do Chorvatska před třemi týdny zjevně udělali radost a pomohli vám při plánování cest. Zájem o Svět motorů číslo 22, který přílohu obsahoval, byl rekordní. Prodalo se ho více než 47 000 výtisků (na přesné číslo si ještě budeme muset pár dní počkat), a to je desetileté maximum. Svět motorů letos v prvních pěti měsících proti stejnému období loni zvedl prodaný náklad o devět procent, což je mezi tištěnými médii naprostý unikát. Všem čtenářům děkujeme.

Zatímco motoristické tituly jiných vydavatelství živoří, zanikají, případně oddalují skon přechodem na delší periodicitu, naše vydavatelství Czech News Center minulý týden uvedlo nový titul. Vyšel časopis 4FLEET, který je určen hlavně těm, kteří mají na starosti provoz automobilových flotil. Snad se mu povede stejně dobře jako Světu motorů a Auto Tipu. Ti z vás, kdo uvažují o koupi nikoli nového, ale ojetého vozu, už určitě zaznamenali, že ve všech dobrých prodejnách je na pultech k mání speciál Světa motorů Ojetiny. Tentokrát jsme se v něm zaměřili na mladé automobily z let 2010 až 2013. Podle počtu prodaných aut v největším českém autobazaru jsme sestavili třicítku nejžádanějších vozů a přinášíme o nich všechny potřebné informace.

Takže hodně slunce a příjemné počtení nejen u vody.

Zbyšek Pechr, šéfredaktor

Objednávka starších čísel

Archiv čísel najdete zde
 

Archiv PDF

Zaregistrujte se zdarma
Vstup do archivu používá nový, uživatelsky vylepšený systém přihlášení. Pro vstup do archivu potřebujete jednotný účet platný pro všechny weby vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s.Pokračujte zde!
 
 

Redakce

Adresa: Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
Email: svet.motoru@cncenter.cz
Telefon: 225 977 851