Letní přehršel Světa motorů | SvetMotoru.cz
Svět Motorů
Vstup pro předplatitele
Zapomněli jste heslo?

Nejčtenější a nejprodávanější
motoristický časopis

Letní přehršel Světa motorů

Vážení čtenáři,

na léto ve Světě motorů se každý rok těším. Provoz v Praze padává na polovinu, nálada bývá uvolněnější, témata jakbysmet.

Letos jako by to neplatilo! S prvním prázdninovým číslem jsme sice tradičně o dvě stránky rozšířili oddechovou část zvanou Zábava, ale už z našlapané titulní stránky je zřejmé, že léto neléto toho pro vás máme přehršel – myslím tím maximum, co dokážeme vměstnat do otevřených dlaní 52 stran.

Ač červenec, který bývá na novinky skoupý, svezli jsme se premiérově hned ve třech, které k času dovolenkových cest patří nad jiné: prodlouženým superbem, galaxy a multivanem. Nebo vyslyšeli vaše přání z redakční pošty a posvítili si na stále více se rozlézajícího Velkého bratra, který už má radarové a kamerové oči skoro v každé obci, jíž o prázdninách projedete.

Když tak procházím plány příštích vydání, velkých témat ani testů neubude. Je to dobře. Přijde mi, že tak rychle jak letos čas ještě neběžel. Ale budu tím posledním, kdo žehrá na příval práce.

Mám radost, když čtu, že tak nízká nezaměstnanost jako teď nebyla v Česku šest let. A že navzdory malému procentu lidí bez práce je volných míst nejvíc od roku 2008. Radostně si vískám ve vlasech, když se probírám – jak to můžete udělat i vy hned na další straně – tabulkami prodejů aut. Není to ani deset let, kdy si Češi zaregistrovali 123 987 vozů za rok. Letos svítí ve statistikách 113 261 za půlrok!

A přímo výskám, když vidím, jak letos přibývá čtenářů Světa motorů. Nejednou jste skoupili přes 40 000 vydání jediného čísla. Nezbývá nám než makat dál. Léto neléto.

Příjemné čtení u vody i před cestami přeje

David Šprincl, zástupce šéfredaktora

Objednávka starších čísel

Archiv čísel najdete zde
 

Archiv PDF

Zaregistrujte se zdarma
Vstup do archivu používá nový, uživatelsky vylepšený systém přihlášení. Pro vstup do archivu potřebujete jednotný účet platný pro všechny weby vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s.Pokračujte zde!
 
 

Redakce

Adresa: Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
Email: svet.motoru@cncenter.cz
Telefon: 225 977 851