Vítejte v dokonalém světě | SvetMotoru.cz
Svět Motorů
Vstup pro předplatitele
Zapomněli jste heslo?

Nejčtenější a nejprodávanější
motoristický časopis

Vítejte v dokonalém světě

Vážení čtenáři,

sedím nad počítačem a vím v této chvíli méně než vy. Je totiž pátek a teprve před půlhodinou se otevřely volební místnosti. Vy už máte jasno a výsledky parlamentních voleb znáte od sobotního podvečera. Voleb jsem se lehce dotkl i před týdnem a pěkně jsem to od vás schytal v e-mailech a dopisech. Tedy od těch, co fandí očekávanému a jistojistě i faktickému vítězi voleb.

Ale co, je rozhodnuto a musíme se dívat kupředu. A optimisticky, jak jinak. Představte si, že je pondělí a vy procitáte do dokonalého světa. Že takový neexistuje? Ale určitě musí, vždyť o něm politici poslední dva měsíce mluvili den co den. To když líčili, jak to bude u nás vypadat, pokud uspějí ve volbách. A tak vítejte v zemi, kde se daně všem zmenší, a přitom sociální dávky všem zvýší. V ráji, kde politici rok co rok snižují počet úředníků a dalších státních zaměstnanců, a přitom se jejich počet už blíží téměř k hranici jednoho milionu. Radujte se z toho, že auta tu nevypouštějí žádné exhalace, neboť dokonalý a neúplatný systém stanic technické kontroly nepustí na silnici ani jedno čoudící auto. Veselte se z toho, jak naše země skvěle čerpá evropské prostředky na stavby silnic a dálnic a díky tomu se u nás jezdí lépe než v Německu. Jásejte nad skvělou prací městských zastupitelstev, která umožňují řidičům hladký a ničím nerušený průjezd městem i parkovací místa všude, kde potřebují. Přitom ulice patří pěším a cyklistům. Nádherná symbióza, kde se nikdo nepovyšuje nad druhé. Ano, to všechno vám zaručují vámi nově zvolení politici. Hosana!

Že takový ráj kolem sebe nikde nevidíte? To se nedá nic dělat. Tak si aspoň přečtěte, jaké auto si do nových, lepších časů vybrat v bazaru. Martin Vaculík si dal na hlavním tématu čísla jako vždy záležet.

Příjemné čtení vám přeje

Zbyšek Pechr, šéfredaktor

Objednávka starších čísel

Archiv čísel najdete zde
 

Archiv PDF

Zaregistrujte se zdarma
Vstup do archivu používá nový, uživatelsky vylepšený systém přihlášení. Pro vstup do archivu potřebujete jednotný účet platný pro všechny weby vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s.Pokračujte zde!
 
 

Redakce

Adresa: Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
Email: svet.motoru@cncenter.cz
Telefon: 225 977 851