Konec prázdnin u Vltavy | SvetMotoru.cz
Svět Motorů
Vstup pro předplatitele
Zapomněli jste heslo?

Nejčtenější a nejprodávanější
motoristický časopis

Konec prázdnin u Vltavy

Vážení čtenáři,

pokud ještě nevíte, kde strávit konec letošních prázdnin, dovolil bych si vám nabídnout takovou malou procházku po vltavských březích přímo v srdci stověžaté matičky. A nejlépe někdy v období od čtvrtečního odpoledne do neděle večer. Myslím, že je vám jasné, že vás lákám k návštěvě unikátní výstavy Auta na náplavce, kterou za pomoci vydavatelského domu Czech News Center připravuje náš časopis.

Loni byla Náplavka při své premiéře velkou neznámou. I řada lidí z vystavujících automobilek na počátku příprav nevěřícně kroutila hlavou nad tím, proč se redakce největšího českého motoristického magazínu pouští do neprobádaných akcí. Ale nakonec jsme úspěšně došli k cíli. Pořádání druhého ročníku proto bylo vcelku automatické. Místo i čas zůstaly stejné. Přibyla touha uspořádat vše ještě lépe než loni. Jak se to podařilo, můžete posoudit sami, pokud se na náplavku vydáte. Čeká vás větší počet značek i vystavených aut. Protože náplavky nejsou nafukovací, bude řada exponátů umístěna na lodích na vodě. Bohatý bude i doprovodný program, byť jsme při jeho přípravě často naráželi na problémy s prostorem. Těšit se můžete i na bohaté občerstvení, které bude po celou dobu výstavy dostupné na obou vltavských březích. Kromě počasí, kterému ani soudruzi nedokázali poručit, jsme snad mysleli na všechno.

Ve fotbalu se říká, že pro ligového nováčka je kritická druhá sezona. Tu první většinou zvládne elánem zelenáčů. Druhý rok přináší uspokojení a problémy. Pevně věříme, že se nám podobné potíže vyhnou a my zůstaneme mezi elitou i do dalších let.

Příjemné čtení vám přeje

Zbyšek Pechr, šéfredaktor

Objednávka starších čísel

Archiv čísel najdete zde
 

Archiv PDF

Zaregistrujte se zdarma
Vstup do archivu používá nový, uživatelsky vylepšený systém přihlášení. Pro vstup do archivu potřebujete jednotný účet platný pro všechny weby vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s.Pokračujte zde!
 
 

Redakce

Adresa: Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
Email: svet.motoru@cncenter.cz
Telefon: 225 977 851