Škoda Octavia III 1.2 TSI Elegance | SvetMotoru.cz
Svět Motorů
Vstup pro předplatitele
Zapomněli jste heslo?

Nejčtenější a nejprodávanější
motoristický časopis

Škoda Octavia III 1.2 TSI Elegance

Škoda Octavia III 1.2 TSI Elegance

Fotogalerie

7 fotografií

Tak ji tu máme. Větší, luxusnější, od základu novou. Třetí generace Škody Octavia se oficiálně představí začátkem března na ženevském autosalonu, ale domácímu publiku ji výrobce servíruje s předstihem. Očekávaný přírůstek se základní motorizaci 1.2 TSI představujeme v nejdůkladnějším českém testu.

(více v čísle 08/13)

Tři mušketýři byli ve skutečnosti čtyři. Podobně nová octavia je ve skutečnosti čtvrtá. Tu původní ze šedesátých let často opomíjíme a číslování českého bestselleru začínáme až v novodobé historii Škody po převzetí koncernem Volkswagen. Nic to nemění na tom, že o novince ze všech stran uslyšíte jako o „trojce“ a ani my nepůjdeme proti proudu. A že o ní uslyšíte často, s tím počítejte. Ať už patříte ke skupině obdivovatelů, odpůrců nebo těch, kterým je octavia ukradená, jeden fakt nemůžete popřít – vzhledem k počtu prodaných kusů jde o zásadní model na českém trhu. I proto jsme prvnímu velkému testu vyčlenili nezvykle rozsáhlý prostor a kromě hlavního autora nechali promluvit i další technické redaktory. Ono to tak při našem testování probíhá vždycky. O vozech diskutujeme, rozebíráme dojmy, někdy i velmi rozdílné. To, co si pak přečtete v časopise, je výsledkem společného testování a konzultování. U octavie jsme se rozhodli nechat všem redaktorům prostor pro kompletní prezentaci názorů. 

Vyšlo v časopisu

Svět motorů
08 / 2013 Objednat číslo Další články z čísla
Sdílej na facebooku
 

Archiv PDF

Zaregistrujte se zdarma
Vstup do archivu používá nový, uživatelsky vylepšený systém přihlášení. Pro vstup do archivu potřebujete jednotný účet platný pro všechny weby vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s.Pokračujte zde!
 
 

Redakce

Adresa: Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
Email: svet.motoru@cncenter.cz
Telefon: 225 977 851