Bazar: Škoda Fabia 1.4 MPI | SvetMotoru.cz
Svět Motorů
Vstup pro předplatitele
Zapomněli jste heslo?

Nejčtenější a nejprodávanější
motoristický časopis

29. 3. 2013

Bazar: Škoda Fabia 1.4 MPI

Bazar: Škoda Fabia 1.4 MPI

Škoda Fabia první generace má tuhou karoserii, vynikající dílenské zpracování a perfektní jízdní vlastnosti. Přirovnání k poctivému starému mercedesu snese i základní škodovácký motor 1.4 MPI – moc nejede, zato je věčný.

(více v čísle 14/13)

Tak kvalitní malé auto už nikdy nikdo nevyrobí, což potvrzuje i druhá generace fabie s tvrdými plasty uvnitř, řadou ošizených detailů, jednoduššími světly a prořídlým výčtem výbavy na přání. První fabia mohla mít xenonové světlomety, benzinový dvoulitr i silný diesel se šestikvaltem (varianta RS) - o tom všem si může nástupce nechat zdát. Zejména takové, tedy plně vybavené a s nejlepšími motory, bývaly i vozy zapůjčované k novinářským testům. Realita u prodejců vypadala úplně jinak: Lidé kupovali základní verze Classic bez centrálního zamykání a žehrali na vysokou cenu a malý zavazadelník. Představte si, že takové auto bez ničeho tehdy stálo přes 270 000 Kč!

Vyšlo v časopisu

Svět motorů
14 / 2013 Objednat číslo Další články z čísla
Sdílej na facebooku
 

Archiv PDF

Zaregistrujte se zdarma
Vstup do archivu používá nový, uživatelsky vylepšený systém přihlášení. Pro vstup do archivu potřebujete jednotný účet platný pro všechny weby vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s.Pokračujte zde!
 
 

Redakce

Adresa: Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
Email: svet.motoru@cncenter.cz
Telefon: 225 977 851