Bazar: Nissan Note | SvetMotoru.cz
Svět Motorů
Vstup pro předplatitele
Zapomněli jste heslo?

Nejčtenější a nejprodávanější
motoristický časopis

8. 4. 2013

Bazar: Nissan Note

Bazar Nissan Note

Někdejší výrobce kvalitních, sportovně laděných, ale celkově konzervativních almer či primer se v posledních letech upíná k různým křížencům. Note je jedním z nich.

(více v čísle 15/13)

Kříženců malého a velkoprostorového auta už je na trhu celá řada. Jmenujme Opel Meriva, Renault Modus (Nissan se srovnává případně s jeho prodlouženou variantou) či Škodu Roomster. Nyní je správná doba pro koupi ojetého note. Na uplynulém ženevském autosalonu se představila druhá generace, takže Nissan nyní vyprodává skladové zásoby té první. Základní model Note Visia s motorem 1.4 16V/65 kW koupíte za 199 900 Kč, což je skvělé samo o sobě, navíc na to musel zareagovat trh ojetin. Cenově se zkrátka note nyní vyplatí. Ale jak je na tom jeho technika? Ta totiž též vznikla křížením – benzinových motorů od Nissanu s elektronikou, diesely a podvozkem od Renaultu.

Vyšlo v časopisu

Svět motorů
15 / 2013 Objednat číslo Další články z čísla
Sdílej na facebooku
 

Archiv PDF

Zaregistrujte se zdarma
Vstup do archivu používá nový, uživatelsky vylepšený systém přihlášení. Pro vstup do archivu potřebujete jednotný účet platný pro všechny weby vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s.Pokračujte zde!
 
 

Redakce

Adresa: Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
Email: svet.motoru@cncenter.cz
Telefon: 225 977 851