Land Rover Defender Satbir: Off-roadbus | SvetMotoru.cz
Svět Motorů
Vstup pro předplatitele
Zapomněli jste heslo?

Nejčtenější a nejprodávanější
motoristický časopis

Land Rover Defender Satbir: Off-roadbus

Land Rover Defender Satbir

Plzeňská společnost Dajbych rozhodla vyplnit mezeru na trhu terénních vozidel a vyvinula vlastní až devítimístný off -road s nevšední přepravní kapacitou a bezpočtem možností využití.

Vozidlo Satbir je určeno pro přepravu turistů, pracovníků údržby a vědeckých nebo záchranných týmů do těžko přístupných lokalit, ať už v zasněžených horách nebo vyprahlé Africe. Současná nabídka vozidel totiž počítá s převozem pěti, nanejvýš sedmi osob. Úpravce off-roadů Dajbych ale na podvozku Land Roveru Defender 130 vyvinul hliníkovou nástavbu, která může být vybavena až devíti sedadly. Pořád tedy stačí řidičský průkaz skupiny B.

Počítá se také s verzí pro přepravu invalidů, kabinu lze plně přizpůsobit požadavkům zákazníka. Kromě hotového prototypu na fotkách má v nejbližších měsících vzniknout další trojice vozů, po finální homologaci je fi rma připravena začít plnit objednávky doma i za hranicemi.

Sdílej na facebooku
 

Archiv PDF

Zaregistrujte se zdarma
Vstup do archivu používá nový, uživatelsky vylepšený systém přihlášení. Pro vstup do archivu potřebujete jednotný účet platný pro všechny weby vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s.Pokračujte zde!
 
 

Redakce

Adresa: Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
Email: svet.motoru@cncenter.cz
Telefon: 225 977 851