Citroën DS3 a DS4: Pařížský přepych | SvetMotoru.cz
Svět Motorů
Vstup pro předplatitele
Zapomněli jste heslo?

Nejčtenější a nejprodávanější
motoristický časopis

Citroën DS3 a DS4: Pařížský přepych

Citroën DS3

Už tak honosně pojatou řadu DS Citroën obohatil o výbavu Faubourg Addict. K jakému autu se hodí víc? DS3, či DS4?

(více v čísle 20/14)

Výbava Faubourg Addict je „inspirována pařížským luxusem“. Tak se o novince vyjádřil sám Citroën.

Neb ji nabízí v celé rodině vozů DS, neodolali jsme a zkusili novou vizáž jak ve šmrncovním modelu DS3, tak větším DS4. A srovnávali… S verdiktem nebudeme napínat: víc se nám zamlouvá u DS4. Menší trojka je hravé auto, ze všech verzí DS určitě nejzábavnější: jízdně i designem. A v tomto směru nám k němu sedí světlejší barvy zvýrazňující jeho poutavé křivky anebo všechna ta dvoubarevná provedení a divoké barvičky oznamující: jsem nejsportovnější ze všech citroënů! Na DS4 naopak padne Faubourg Addict jako ulitý: ano, jeho luxusní pojetí vyjadřuje docela pařížsky.

Asi nejzajímavější je Faubourg Addict lak. Přijde vám fi alový? Chyba lávky. Jde o speciální černou barvu zvanou Šepot (Whisper) s purpurovými odlesky – odtud ve finále fialový efekt.

Komu by to nebylo jasné, razítko na Faubourg Addict dávají kola s diamantovým efektem a barvou vozu v jejich středu nebo výrazný polep střechy. Provedení krytů zrcátek s chromovanými stojkami a laserovým výbrusem zase odkazuje na ručně vyráběné šperky.

Citroën DS4
Autor: Jiří Káš a Josef Dvořák

Vyšlo v časopisu

Svět motorů
20 / 2014 Objednat číslo Další články z čísla
Sdílej na facebooku
 

Archiv PDF

Zaregistrujte se zdarma
Vstup do archivu používá nový, uživatelsky vylepšený systém přihlášení. Pro vstup do archivu potřebujete jednotný účet platný pro všechny weby vydavatelství CZECH NEWS CENTER a.s.Pokračujte zde!
 
 

Redakce

Adresa: Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7
Email: svet.motoru@cncenter.cz
Telefon: 225 977 851